באבא שופ

אם כבר יצא לכם לבקר באחת מחנויות הרשת, ואתם רוצים להקים חנות כזו משלכם ולהצטרף למשפחה האופנתית באבא שופ – זו ההזדמנות שלכם.

רשת באבא שופ, בשיתוף פעולה עם קבוצת זכיינות ישראל, מגייסים זכיינים להקמת סניפים בכל רחבי הארץ, ואתם מוזמנים להצטרף להצלחה!

השאירו עכשיו את הפרטים שלכם באתר, או חייגו אלינו, ותקבלו ייעוץ מקצועי ראשוני ללא תשלום או התחייבות וכמובן, אפשרות לקביעת פגישה לייעוץ מסודר יותר, היכרות עם הרשת ותחילת התהליך.

בקבוצת זכיינות ישראל מעניקים לכם גם סיוע במגוון תחומים הקשורים לזכיינות כמו ייעוץ עסקי, מימון, הפניה ליועצים משפטיים ועורכי דין המתמחים בתחום ועוד – קבוצה של אנשי מקצוע אשר תסייע לכם להגיע לזכיינות הטובה ביותר עבורכם ותאפשר לכם ליהנות מההצלחה!


תנאי זכינות


סוג הזכיינות - תפעולית
מיקום נדרש - מרכזים מסחריים וקניונים
• עלות הקמה משוערת - 150,000 ש"ח 
• תקופת זיכיון - בכפוף להסכם השכירות
• דמי זיכיון - 60,000 ש"ח 
• עמלת זכיין - 45%

פרסום - 1%
• ערבות קניון - 3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול

אודות


כל ישראלי אשר ביקר במדינות המזרח מתגעגע לחווית הקניה במקום, לאווירה בחנויות השונות ולסגנון הביגוד ופריטי האופנה שלא ניתן למצוא בארץ, ובטוח לא בקלות. זו בדיוק הבעיה שבאה לפתור רשת באבא שופ. הרשת, אשר מחזיקה סניפים בארץ ובחו"ל, מציעה פריטי אופנה בסגנון בוהו שיק, פריטים מיוחדים ומרשימים אשר מחברים את אוהבי המזרח לחופשות האהובות ולסגנון האופנתי המועדף עליהם.

בחנויות הרשת ניתן למצוא ביגוד, תכשיטים ואקססוריז, הכל באיכות גבוהה ובעיצוב ייחודי אשר מקנה חווית קניה מיוחדת ומושך את הלקוחות לחזור שוב ושוב אל סניפי הרשת.

אנחנו כאן לשירותכם!

זקוקים לייעוץ בתחום הזכיינות?
מחפשים בעל מקצוע מומחה ומנוסה שיעזור לכם?
השאירו פרטים בטופס מטה ונשמח לסייע לכם!