זכיינות


"זכיינות הינה
רכישה של זכות
להקמה של סניף משלכם
כחלק מרשת מוכרת
הפועלת כבר בשוק"


עדי אביחו חאמי - זכיינות ישראלמהי זכיינות?

אם תמיד רציתם לפתוח עסק מצליח משלכם, אך חששתם מתהליך הפתיחה, מהסיכון ומהתקופה שתעבור עד שתצברו מוניטין ותתחילו להרוויח, אם בכלל, זכיינות היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

זכיינות הינה רכישה של זכות להקמה של סניף משלכם כחלק מרשת מוכרת הפועלת כבר בשוק. לדוגמא, במקום להקים בית קפה קטן משלכם, להתחיל לשווק לפרסם, ללמוד את העבודה מאפס ולקחת את הסיכון שתכשלו ולא תצליחו להתמודד מול התחרות הרבה ומול הרשתות המוכרות בתחום, אתם יכולים לרכוש זכיינות של רשת בית קפה מצליחה ולהצטרף אל ההצלחה של הרשת עם הסניף שלכם.

רגע, אז למי שייך הסניף?

לאחר שרכשתם זכיינות הסניף שייך לכם, לא לרשת. למעשה, אתם שותפים בחלק קטן מאוד עם הרשת אך הבעלות של הסניף היא שלכם – התשלומים שלכם, הרווחים שלכם (למעט תמלוגים הניתנים לרשת על פי הסכם הזכיינות שלכם), העובדים הם שלכם, הציוד שלכם, כל פרט ופרט בסניף שייך לכם, ממש כמו עסק פרטי משלכם.

היתרונות של הקמת עסק בזכיינות:

רכישה של זכיינות והצטרפות אל רשת מצליחה ומובילה מעניקה לכם כמה יתרונות חשובים מאוד:

  1. אתם זוכים לליווי מקצועי של אותם אנשי מקצוע שהקימו את הרשת ומנהלים אותה ביום – יום. אתם יכולים להצטרף אל ההצלחה שלהם וללמוד מהם כיצד לנהל את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר ולהוביל אותו לרווחים מרשימים.
  2. אנשי המקצוע של הרשת מלווים אתכם לאורך כל תהליך ההקמה של הסניף – החל מבחירת המקום בו הוא ימוקם ועד לבחירה של ריהוט והכשרה של העובדים החדשים.
  3. אתם עובדים עם ספקים קבועים של הרשת וכך מקבלים את המוצרים במחירים טובים יותר ובאיכות המתאימה לדרישות של הרשת ולציפיות של הלקוחות מאותה רשת.
  4. לאורך כל הדרך עומדים לצדכם כלכלנים ואנשי מקצוע בכירים שיעזרו לכם גם לאחר שהסניף כבר קיים ויתנו לכם טיפים ועצות שיאפשרו לכם לקדם אותו ולהרחיב אותו באופן הטוב ביותר.

אז למה אתם מחכים? אם אתם חולמים על ניהול של עסק מצליח רכישה של זכיינות היא הדבר הטוב ביותר עבורכם!