זכיינות

פורטל זכיינות ישראל הוקם על ידי אנשי מקצוע מנוסים ובעלי מוניטין בתחום ליווי הזכיינים בישראל. החברה שעומדת מאחורי האתר, הינה חברה אשר מלווה זכיינים כבר משנת 2008 אל עבר הגשמת החלומות שלהם. חברה בנתה לעצמה מוניטין בלתי מעורער בתחום הזכיינות בישראל.

לקוחות החברה נהנים מזה שנים רבות מליווי צמוד לאורך כל הדרך עד לחתימה על הסכם הזכיינות המיוחל והקמת הסניף המוצלח עליו חלמו.

 צוות החברה

עדי אביהו חאמי, כמנכ"ל חברת זכיינות ישראל, שימש בעברו כמנכ"ל של ארבעה קניונים מצליחים, ואת החברה הקים בכדי לנצל את הידע שלו בתחום ולסייע לזכיינים לבצע את תהליך הזכיינות בצורה טובה והבטוחה ביותר, ובידיעה שבעלי מקצוע מהשורה הראשונה מלווים אותם לאורך כל הדרך.

מלבדו, החברה מונה עוד מגוון רחב של אנשי צוות מומחים ומקצועיים, בתחומים מגוונים, אשר מסייעים לכל אחד שחפץ ברכישת זכיינות, לבחור את הרשת הנכונה והמתאימה לו, לגייס את ההון הדרוש לו בכדי לרכוש את הזכיינות ולחתום על חוזה בהתאמה לדרישות האישיות שלו ובצורה הטובה ביותר.


ניסיון שעושה את ההבדל

הניסיון הרב אשר צבר הצוות המקצועי של החברה, והידע הרב שקיבלו עם השנים, הינם יתרונות חשובים מאוד לכל לקוחות החברה. כיום רבים מבינים כי במקום לעבור את תהליך הזכיינות לבדם ובסופו של דבר לגלות כי ביצעו כמה טעויות בדרך שעליהם לשלם עליהן עכשיו, הם יכולים לעבור את התהליך בצורה הרבה יותר פשוטה והרבה יותר קלה וליהנות מהתהליך כולו ללא כל בעיה.

אם גם אתם חולמים על הקמה של עסק בזכיינות, עסק שיצבור הצלחה כבר מהרגע הראשון וימשוך לקוחות רבים עוד מההתחלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

הצוות המקצועי שלנו ישמח להתאים לכם את הרשת הנכונה ביותר עבורכם ולהעניק לכם ליווי מקצועי שיאפשר לכם להגשים את החלומות שלכם בצורה טובה יותר, וכן לרכוש זיכיון שלא יכניס אתכם להתחייבויות כבדות מידי או לתחום בעייתי מאוד באזור שלכם בו יהיה קשה יותר ליהנות מהרווחים.


זכיינות
זכיינות
זכיינות

אנחנו כאן לשירותכם!

זקוקים לייעוץ בתחום הזכיינות?
מחפשים בעל מקצוע מומחה ומנוסה שיעזור לכם?
השאירו פרטים בטופס ונשמח לסייע לכם!